Ticari amaçla kullanılan elektrikli el aletleri için bir yıldan üç yıla kadar garanti verilir.

Sizin için garanti süresini uzattık!


Profesyonel seri Bosch elektrikli el aletleri en yüksek kalite taleplerinizi karşılar. Bu nedenle garanti süresi için bir uzatmamız da mevcut. Tüm profesyonel seri elektrikli el aletleri ve ölçüm cihazları için üç yıl garanti veriyoruz - ve bu ücretsiz!

Bunun için sadece aletinizi satın alma tarihinden itibaren dört hafta içerisinde çevrimiçi olarak kaydetmeniz gerekmektedir. Garanti süresi satın alma tarihinden itibaren başlar.

Yüksek frekanslı aletler, endüstriyel akülü vidalama makineleri ve basınçlı hava ile çalışan aletler, birlikte teslim edilen aksesuarlar, kartuş aküler ve şarj cihazları bu kapsamın dışında tutulmuştur.

Ürününüzü kaydetmek için lütfen önce kullanıcı olarak başvuru yapınız. Kişisel kayıt sayfanızda elektrikli el aletinizin garanti süresi uzatması için başvurabilir, garanti sertifikanızı PDF formatında yazdırabilir ve kişisel verilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Garanti belgeleri genellikle makine ile ilgilidir. Yani: Satınalınan her alet ayrı olarak kaydedilir. Garanti kapsamında olması durumunda sertifikayı orijinal satın alma belgesi ile birlikte bayinize verin veya aletinizi doğrudan gönderin. Her iki belge üzerindeki veriler örtüşmelidir.

 Şimdi kaydet!

Profesyonel seri elektrikli el aletinizi satın alma tarihinden itibaren dört hafta içerisinde kaydedin ve ücretsiz olarak üç yıl garantiye sahip olun.

Garanti uzatması
 

Garanti koşulları

Güncel garanti koşullarımızı buradan indirebilirsiniz.

PDF'i indir

Kategoriler