Bosch Elektrikli El Aletleri Ürünlerinin Sağlığı Profesyonel Servis Güvencesinde

Bosch Elektrikli El Aletleri Ürünlerinin Sağlığı Profesyonel Servis Güvencesinde

Dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet sağlayıcısı Bosch Grubu bünyesinde yer alan Bosch Elektrikli El Aletleri, müşterilerine sunduğu ileri teknoloji ve tasarımın yanı sıra profesyonel servisiyle ürünün sağlığını da titizlikle koruyor. Günümüzde insan sağlığının önemi kadar, sayısı gittikçe artan bilinçli ve profesyonel el aleti kullanıcılarına yönelik satış sonrası hizmet kalitesi önem kazanıyor. “Bosch Profesyonel Servis” ağı ile birlikte Bosch Elektrikli El Aletleri Satış Sonrası Hizmet Bölümü, yüksek tecrübeli servis personeli, yedek parça ürün gamının genişliği ve kolay bulunabilmesi sayesinde kullanıcıların tüm taleplerine anında ve yerinde cevap verebiliyor.

Çalışma Ortamına Kadar Sunulan Teknik Destek

İhtiyaç duyulduğu anda kullanıcıların yardımına koşan ve “tam teşekküllü bir hastane” gibi çalışan servis ağı, kullanıcıların çalışma ortamına kadar teknik destek, kurulum ve arızalı ürünün bulunduğu yerden alınması gibi uygulama hizmetleri sunuyor. Bunun yanında kurulum aşamasında karşılaşılan teknik problemler de uzman ekipler tarafından yerinde müdahale edilerek giderilebiliyor. Çalışma şartlarına uygun ürüne karar veremeyen kullanıcılar ise Bosch uzman ekipleri ile birlikte yapılan pratik uygulamalar ile kendilerine en uygun aleti seçebiliyorlar.

Elektrikli El Aletleri Satış Sonrası Hizmetler ve Eğitim Merkezi

İstanbul Maslak’taki Elektrikli El Aletleri Satış Sonrası Hizmetler ve Eğitim Merkezi’nde, Türkiye çapında tüm teknisyenler servis eğitimi alıyor. Uzman eğitmenlerin verdiği eğitimler; mekanik, pnömatik ve elektronik alanlarında çalışan teknisyenlere teknik bilgi ve beceri sağlayarak, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Bosch El Aletleri ürünlerinin teknolojisini yakalamalarını amaçlıyor

Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri ve aksesuarları konusunda dünya lideridir. 2012 yılında, yüzde 90'ı Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4.0 milyar avro ciro gerçekleştiren iş kolu, Bosch, Skil ve Dremel gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü her yıl, piyasaya 100'den fazla yeni ürün sunmaktadır. 2012 yılında bölüm, satışlarının yüzde 40'ını, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. Bosch Elektrikli El Aletleri iş kolu; taşınabilir elektrikli el aletleri, sabit cihazlar, aksesuarlar, ölçme aletleri ve bahçe aletleri ürün gruplarıyla pazarda iyi bir performans göstermiştir.

Bosch Grubu; Robert Bosch GmbH’ı, 350’den fazla alt kuruluşunu ve 50’den fazla ülkede bulunan yerel şirketleri içermektedir. Satış ve hizmet alanlarındaki iş ortakları buna dâhil edildiğinde Bosch, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Dünya çapındaki bu gelişim, üretim ve satış ağı büyümeye yönelik temeli oluşturmaktadır. 2012 yılı finansal verilerine göre, yaklaşık 306.000’dan fazla çalışanla 52,5 milyar avro ciro gerçekleştirilmiştir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri için 2012 yılında yaklaşık 4,8 milyar avro harcanmış olup, dünya çapında yaklaşık 4.800 adet patent için başvuruda bulunulmuştur. Tüm ürün ve hizmetleri göz önüne alındığında, Bosch, yenilikçi ve faydalı çözümleri sayesinde yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Kategoriler